logo

بهترین متخصص زنان در سعادت آباد چه کسی است؟

بهترین متخصص زنان در سعادت آباد، تهران و ایران کسی که بتواند بهترین متد درمانی را تجویز کند. این روزها شاهد بیماری های مختلف زنان هستیم که هر یک درمان مختص خود را دارند. در صورت عدم درمان هم ممکن است با مشکلات حادتر مانند سرطان دهانه رحم، سرطان پستان و این قبیل بیماری ها مواجه شوید. قطعاً با مراجعه به یک پزشک متخصص زنان که در کار خود خبره است، برای درمان اطمینان خاطر بیشتری خواهید داشت. اینجا قصد داریم بهترین متخصص زنان در سعادت آباد دکتر شهریاری پور و خدماتی که به بیمار ارائه می دهد را به شما معرفی کنیم.

بهترین متخصص زنان در سعادت آباد چه کسی است؟
بهترین متخصص زنان در تهران و سعادت آباد

مهمترین شاخص ها برای  بهترین متخصص زنان در سعادت آباد

بهترین متخصص زنان در سعادت آباد و در هر نقطه از تهران می بایست ویژگی های زیر را داشته باشد:

تجربه و تخصص داشته باشد

بهترین متخصص زنان در تهران باید تخصص کافی برای هر یک از روش های درمانی را داشته باشد. بحث تجربه و تخصص دو موضوع تفکیک ناپذیر هستند. داشتن تجربه در کنار تخصص برای یک پزشک، بیمار را آسوده خاطر می کند. چرا که روش های درمانی را با اطمینان بیشتری به بیمار توصیه می کند.

به بیمار احساس خوبی بدهد

بیمار زمانی که با بیماریهایی از جمله فیبروم، پلیپ، آندومتریوز و موارد دیگر مواجه می شود، اولین واکنش او پریشانی است. بنابراین پزشک با لحاظ کردن این موضوع در مورد شرایط جسمی بیمار صحبت کند. با ارائه روش درمان، مراحل آن و بهبودی که حاصل می شود، سعی کند ذهن بیمار را آرام و درعین حال آماده کند.

پیگیر وضعیت بیمار باشد

برای بهترین متخصص زنان در سعادت آباد و دیگر نقاط تهران یا ایران، دلسوز بودن و پیگیری بودن یک شاخص بسیار مهم است. بسیاری از پزشکان برای بیماران یک پرونده و آرشیو ایجاد می کنند که در آن تمامی مشکلات بیمار قید شده است. پزشک با بررسی دقیق و پیگیری آنها از سوی بیمار، می تواند بهتر در مورد رویه درمان تصمیم گیری کند.

بهترین روش درمانی را تجویز کند

بهترین متخصص زنان در تهران کسی است که منافع شخصی خود را در نظر نگیرد. بلکه روش درمانی صحیح، هر چند کم هزینه را برای بیمار تجویز کند. متاسفانه برخی از پزشکان به جای در نظر گرفتن وضعیت جسمی بیمار، به دنبال منافع مالی خود هستند. یک فلوشیپ با تخصصی که دارد به دنبال درمان صحیح است و مسائل مالی را کمتر در نظر می گیرد.

برای بررسی وضعیت بیمار زمان بیشتری صرف کند

بهترین متخصص زنان در سعادت آباد می بایست مشکل هر بیمار را در هر جلسه به صورت دقیق بررسی کند. مهم نیست چقدر زمان می برد! مهم این است که نکته ای که می تواند وضعیت جسمی بیمار را بهبود بخشد، از قلم نیفتد.

امکانات کافی در مطب داشته باشد

بهترین متخصص زنان در سعادت آباد و دیگر نقاط تهران کسی است که آسایش و راحتی بیمار برای او مطرح است. بنابراین در مطب امکانات لازم برای سونوگرافی، تست پاپ اسمیر و سایر روش های تشخیصی را داشته باشد. در حال حاضر اکثر پزشکان که در زمینه زنان فعالیت می کنند، انواع سونوگرافی ها را در مطب خود انجام می دهند.

تخصص های بهترین متخصص زنان در سعادت آباد

بهترین متخصص زنان در سعادت آباد، هر نقطه دیگر از تهران و ایران تخصص های متفاوتی دارد. به عنوان مثال یک متخصص زنان ممکن است تنها در زمینه زایمان و نازایی فعالیت کند. در حالی که یک متخصص دیگر در زمینه جراحی بصورت تخصصی فعالیت کند. به این ترتیب برای کسب دانش بیشتر، دوره فلوشیپ تخصصی را برای درمان های پیچیده تر می گذراند. تخصص هایی که امروزه یک متخصص زنان باید داشته باشد، به ترتیب عبارتند از:

  • لاپاراسکوپی
  • لاپاراتومی
  • هیستروسکوپی
  • کولپوسکوپی

دکتر شهریاری پور متخصص زنان در سعادت آباد

همانطور که گفتیم دکتر رویا شهریاری پور بهترین متخصص زنان در سعادت آباد هستند. ایشان دارای فلوشیپ لاپاراسکوپی، هیستروسکوپی و کولپوسکوپی از دانشگاه تهران می باشند. بسیاری از بیماران فیبروم رحم، پلیپ رحم، آندومتریوز، hpv، زگیل تناسلی و سرطان زیر نظر دکتر شهریاری پور درمان شده اند. ایشان از روش های درمان با آسیب و عوارض کمتر برای بیمار استفاده می کنند که بیمار پس از درمان شرایط بهتری را تجربه کند.

بهترین متخصص زنان برای جراجی لاپاراسکوپی

بهترین متخصص زنان در سعادت آباد دکتر شهریاری پور عمل لاپاراسکوپی را با کمترین عوارض در بیمارستان انجام می دهند. در این روش درمانی چند برش کوچک روی شکم بیمار زده می شود. دستگاه لاپاراسکوپ به پزشک کمک می کند نواحی داخلی شکم را ببینید. در صورت مشاهده هر گونه عارضه آن را خارج می کند. در نهایت روند جراحی با بستن برش ها به پایان می رسد. پزشک با مشاهده هر گونه مورد مشکوک در جراحی، نمونه را برای پاتولوژی ارسال می کند.

بهترین متخصص زنان برای هیستروسکوپی

بهترین متخصص زنان در سعادت آباد دکتر شهریاری پور علاوه بر لاپاراسکوپی، هیستروسکوپی نیز انجام می دهند. این روش درمانی را می توان برای درمان عارضه هایی که در رحم تشکیل می شوند، استفاده کرد. به عنوان نمونه می توان به فیبروم های داخل رحمی و آندومتر که در نواحی داخلی رشد کرده اند، اشاره کرد. در روش هیستروسکوپی از یک ابزار به نام هیستروسکوپ استفاده می شود. در واقع هیستروسکوپ مانند روش تست پاپ اسمیر دهانه رحم را باز می کند. سپس پزشک با استفاده از ابزار و دستگاه هیستروسکوپ، درمان لازم را انجام می دهد. جالب است بدانید از این روش برای درمان نازایی نیز استفاده می شود.

کولپوسکوپی

کولپوسکوپی روشی دیگر در درمان بیماری های زنان است که توسط بهترین متخصص زنان در سعادت آباد دکتر شهریاری پور انجام می شود. می توان کولپوسکوپی را به عنوان یکی از روش های درمانی موثر در درمان بیماری هایی مانند زگیل تناسلی و hpv معرفی کرد. در واثع پزشک متخصص زنان از ابزاری به نام کولپوسکوپ برای بررسی وضعیت واپ و دخانه رحم استفاده می کند. تفاوت آن با پاپ اسمیر در دقت و وضوحی است که با استفاده از چراغ به پزشک می دهد، می باشد.

لاپاراتومی

این عمل از جمله روش های درمانی است که به صورت باز انجام می شود و عوارض بسیاری بیشتری نسبت به سایر روش ها دارد. علاوه بر اینکه بیمار درد بسیار زیادی را پس از عمل تجربه می کند. بهترین متخصص زنان در تهران دکتر شهریاری پور بیش از لاپاراتومی، جراحی به روش لاپاراسکوپی را توصیه می کنند. چرا که بیمار خیلی زودتر می تواند به روال طبیعی خود بازگردد.  

جراحی های زیبایی زنان

در جوامع مختلف ظاهر ناحیه تناسلی برای بسیاری از زنان اهمیت بسیار زیادی دارد. به همین دلیل پزشکان برای برطرف کردن این مشکلات برای زنان، روش های جدیدی را معرفی کرده اند. یکی از این روش ها جراحی ترمیمی زنان برای ناحیه تناسلی می باشد. در این عمل قسمتهایی از نواحی خارجی ناحیه تناسلی برداشته می شود تا ظاهر ناحیه تناسلی زیباتر شود. بهترین متخصص زنان در سعادت آباد دکتر شهریاری پور این عمل را برای بسیاری از زنان انجام دادن و نتیجه آن چیزی جز رضایت بیمار نبوده است.

زمان مراجعه به بهترین متخصص زنان در تهران

زمان مراجعه به بهترین متخصص زنان در سعادت آباد، زمانی است که مشکلی در قاعدگی، نازایی و یا بیماری وجود داشته باشد. یک متخصص زنان، انواع بیماری های زنان را درمان می کند. در ادامه این بخش از مقاله به هر یک از این بیماری ها خواهیم پرداخت.

آندومتریوز رحم

اندومتریوز یکی از بیماری های شایع میان زنان است که در آن بافتی مشابه پوشش داخلی رحم، در خارج از رحم بوجود می آید. آنقدر رشد می کند که لایه رحم را ضخیم می کند. نشانه های وجود آندومتریوز دردهای شدید در ناحیه لگن است. به طوری که باردار شدن را برای شما سخت می کند. آندومتریوز سن مشخصی ندارد، ممکن است از اولین قاعدگی شروع شود و تا بعد از یائسگی ادامه پیدا کند.

اگر به دنبال دکتر زنان خیلی خوب در سعادت آباد هستید، ما به شما دکتر رویا شهریاری پور را معرفی می کنیم. دکتر رویا شهریاری پور از باتجربه ترین و بهترین متخصصین زنان هستند که جراحی های تخصصی را برای بسیاری از بیماران انجام دادند.

آندومتریوز تخمدان

اندومتریوز تخمدان ممکن است به شکل یک توده یا کپسول روی هر یک از تخمدان های چپ و راست رشد کند. گاهی در اعماق تخمدان نیز رشد می کند. این نوع غالباً پر از مایع تیره می باشد و اندازه متفاوتی دارد. به این نوع اندومتریوز، آندومتریوز شکلاتی می گویند.

بهترین فوق تخصص زنان در تهران هم برای تشخیص این بیماری نیاز به بررسی های دقیق بر اساس سونوگرافی و آزمایش دارد. اگر در مراحل اولیه این بیماری تشخیص داده شود، به راحتی قابل کنترل است. به ویژه اگر درمان را زیر نظر متخصص ادامه دهید. در حالی که در مراحل نهایی، درمانی جز جراحی ندارد و حتی ممکن است نیاز به برداشتن تخمدان باشد.

چسبندگی لوله های فالوپ

رحم و تخمدان از طریق لوله های فالوپ به هم متصل می شوند. گاهی در این نواحی چسبندگی از جنس اسکار بوجود می آید و قسمت هایی که بهم متصل نیستند را به هم متصل می کند. این چسبندگی علاوه بر اینکه دردهای لگنی را برای زنان ایجاد می کند، ممکن است موجب ناباروری، رابطه جنسی دردناک و یا انسداد روده شود.

علت بوجود آمدن چسبندگی لوله های فالوپ را از بهترین متخصص زنان در سعادت آباد دکتر رویا شهریاری پور جویا شدیم. دکتر معتقد هستند علت بوجود آمدن این مشکل انجام جراحی و شروع بدن برای ترمیم است. از لحاظ ظاهری نیز ممکن است به اندازه یک ورق نازک و یا یک نوار فیبری ضخیم باشد.  

کیست تخمدان

کیست تخمدان یکی از مشکلات شایع میان زنان است که غالباً خطری ایجاد نمی کند. تنها نیاز به کنترل و درمان با دارو دارد. به ویژه اگر در مراحل اولیه متوجه آن شده اید. کیست ها را می توان با مصرف داروهای پیشگیری از بارداری و یا هورمونی کنترل کرد. در برخی افراد کیست ها به خودی خود و با قاعدگی دفع می شوند. علائم وجود کیست تخمدان نیز دردهای زیر شکمی، قاعدگی با خونریزی شدید می باشد.

پس از مراجعه به بهترین متخصص زنان در سعادت آباد دکتر رویا شهریاری پور، تحت معاینه قرار خواهید گرفت. بعد از انجام آزمایش و سونوگرافی می توان در مورد شرایط فعلی شما نظر قطعی را داد. دکتر در مورد وضعیت شما، درمان هایی که باید انجام دهید و نکات مراقبتی با شما صحبت خواهد کرد.

درمان فیبروم در مطب بهترین متخصص زنان در سعادت آباد

فیبروم توده هایی هستند که در داخل و خارج از رحم رشد می کنند. الزماً سرطانی نیستند، بنابراین با شنیدن نام فیبروم نگرانی های متعدد به خود راه ندهید. در واقع فیبروم زاییده ای است که شکل ماهیچه ای و فیبری دارد. در انواع و اندازه های متفاوتی رشد می کند. غالباً هیچ علامتی ندارد و هنوز دلیل بوجود آمدن آن مشخص نشده است. بسته به موقعیتی که در آن رشد می کند، شما ممکن است علائم متفاوتی داشته باشید.

برای درمان فیبروم می بایست به بهترین متخصص زنان در سعادت آباد، دکتر رویا شهریاری پور مراجعه کنید. چرا که دکتر شهریاری فلوشیپ و فوق تخصص جراحی لاپاراسکوپی پیشرفته هستند. بسیاری از بیمارانی که مشکل فیبروم داشتند را درمان کردند. ایشان درمان با لاپاراسکوپی را بهترین نوع درمان می دانند، چرا که کمترین عوارض را دارد.

درمان زگیل تناسلی نرد بهترین متخصص زنان در تهران

یکی از بیماری هایی که طی دو دهه اخیر بسیاری از  زنان را درگیری کرده، زگیل تناسلی است. این بیماری، یک بیماری مشترک میان زنان و مردان است. شکل ظاهری آن شبیه کلم می باشد. دانه های ریزی هستند که در اطراف ناحیه تناسلی، دهان، روی زبان و گاهی دست ها رشد می کنند.

توصیه بهترین متخصص زنان در تهران برای درمان این بیماری در وهله اول قطع رابطه جنسی است. انجام برخی آزمایش ها و معاینات مورد نیاز است. برخی از زنان در اثر این بیماری به سرطان دهانه رحم مبتلا می شوند و نیاز به درمان های وسیع تری دارند. جالب است بدانید زگیل تناسلی گاهی به خودی خود از بین می رود و نیازی به درمان خاصی ندارد.

HPV

Hpv بیماری مشابه به زگیل تناسلی است که گاهی آن را با زگیل تناسلی اشتباه می گیرند. این بیماری در اثر تماس با پوست شریک جنسی می تواند منتقل شود. بیش از 100 نوع مختلف دارد که ممکن است هیچ علامتی نداشته باشند. در برخی موارد، در ناحیه تناسلی رشد کرده و توده های بدون درد را تشکیل می دهد. این توده ها غالباً در اطراف واژن، مقعد و یا ناحیه تناسلی تشکیل می شوند.

بهترین متخصص زنان در سعادت آباد دکتر رویا شهریاری پور برای درمان hpv، کولپوسکوپی را توصیه می کند. با توجه به بروز شدن روش های درمانی جهت کاهش عوارض پس از درمان، بد نیست شما نیز با این روش های درمانی آشنا شوید.

دکتر رویا شهریاری پور

دکتر رویا شهریاری پور در سال ۱۳۸۷ از دانشگاه علوم پزشکی تنکابن در رشته پزشکی عمومی فارغ‌التحصیل شدند. سپس طرح پزشک عمومی را به مدت ۳ سال در استان بوشهر خدمت کردند. سال ۹۱ در دانشگاه علوم پزشکی تهران در رشته تخصص زنان شروع به تحصل کردند و سال ۹۵ از دانشگاه علوم پزشکی ایران فارغ تحصیل شدند. دوران فلوشیپی فوق تخصص لاپاراسکوپی و هیستروسکوپی از دانشگاه ایران

یک پاسخ
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فهرست محتوا
نمونه‌کار‌های بیشتر...